Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

PicsArt - Photo Studio

reklam

Android İçin Özellikli Resim Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

PicsArt - Photo Studio programı birçok fotoğraf düzenleme uygulamasında bulunmayan özellikleri bir arada toplamış kaliteli bir uygulamadır. Bildiğiniz üzere sizler için ücretsiz ve kaliteli olan uygulamalar paylaşmak önceliğimiz. Bizim anlayışımızı karşılayan uygulamalardan birisi diyebiliriz.

PicsArt - Photo Studio
uygulaması ücretsiz olup ücretli olan diğer uygulamaların özelliğindedir. Düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Facebook ve Twitter gibi bir çok sosyal ağlarda paylaşmanıza imkan tanır. 

PicsArt - Photo Studio uygulamasını Android işletimli olan her cihazda kullanabilirsiniz. Dilerseniz cep telefonunuzda dilerseniz tabletinizde. İçerisinde bulunan resim editörleri ile resim kolajları yaratabilir, maskeler ekleyebilirr, çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Bunların dışında resim döndürme, renk ayarları, efekt ayarları, resim kırma ve daha birçok özellik.. Dilerseniz uygulamanın kamerasından anında fotoğraf çekin düzenleyin dilerseniz de galerinizde bulunan resimleri düzenleyin. Seçim sizin.. Canlı olarak Wallpaper yaparak arkadaşlarınız ile eğlenebilirsiniz. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,705
GELİŞTİRİCİ
PicsArt
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.