PS4 Remote Play APK

PS4 Remote Play APK

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için PS4 Remote Play APK Dosyası

PS4 Remote Play, kullanıcıların Sony Xperia akıllı telefonlarında ve tabletlerinde PlayStation 4'ten oyun oynatmasına izin veren bir uygulamadır.

PlayStation 4 kullanıcıları, telefon ve tabletler de dahil olmak üzere çeşitli diğer cihazlara oynatma seçeneklerine sahiptirler, ancak bu kategori sadece Sony Xperia serisinden olanlar içindir. Temel ilke oldukça basittir, Xperia akıllı telefonunuzu veya tabletinizi ev Wi-Fi ağınıza bağlar, bir denetleyici alır ve Xperia cihazınızdaki TV ekranınızdan uzakta PS4 oyunlarınızı oynamaya devam edersiniz.

Uygulamanın bazı oyunların bu özelliğe destek vermemesi oldukça olasıdır. Bu denetleyici ile doğrudan mobil cihazda oyun akışına ulaşablirsiniz. PS4 Remote Play uygulaması aracılığıyla PlayStation sisteminizi Android cihazınızdan kontrol ederek sürükleyici bir deneyim yaşamanız mümkün olacaktır.

PS4'in gücünü Android akıllı cihazlarınızda yaşamanıza izin vermektedir. Eğer sizde PS4 sistemini uzaktan Android cihazınızdan kontrol etmek istiyorsanız PS4 Remote Play uygulamasını kullanmalısınız. 

APK yüklemesinin nasıl yapılacağını hakkında bilginiz yoksa buraya tıklayarak klavuza ulaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
2.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,037
HEMEN İNDİR (8.54 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?