puhu tv

puhu tv

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Yerli Dizi Film İzleme Uygulaması

puhutv online televizyon deneyimini Android cihazlarınıza kadar getiriyor!

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış puhutv uygulamasıyla Türk dizilerini, filmlerini, en sevilen çizgi filmleri hızlı bir şekilde izlemeniz mümkün. Sevdiğiniz dizi ve filmleri için ücret vermek zorunda değilsiniz. Ayrıca uygulamaya üye olarak izleme alışkanlıklarınıza göre dizi ve filmlere ulaşabilirsiniz. Üyelerini benimseyerek puhutv uygulaması kaldığınız yerden istediğiniz cihaz üzerinden devam etmenize olanak tanır. 

Online bir televizyon deneyimi sunan puhutv uygulaması unutamadığınız filmleri de izlemenize olanak sağlıyor. Sadece filmleri değil dizileri de. Kiralık Aşk, Cesur Güzel, Hababam Sınıfı, Tosun Paşa, Behzat Ç, İşler Güçler gibi unutamadığınız dizi filmleri akıcı bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Sade ve şık bir tasarıma sahip olup son derece iyi bir deneyim sunmayı amaçlayan puhutv uygulamasıyla canlı tv kalitesine ulaşabilirsiniz. En popüler Türk dizilerini ve filmlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesiyle izleme deneyimi sunan uygulamada önerilen videolarda listelenmektedir. Genel olarak başarılı bir televizyon uygulaması olup yerli sevenlerin seveceğine inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.0.3
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
15,286
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?