Secure Folder

Secure Folder

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Samsung Telefonlar için Güvenli Dosya Saklama Uygulaması

Samsung telefonunuzda yer alan bilgileri saklamak mı istiyorsunuz? Öyleyse Secure Folder için sizin için en doğru tercih olabilir. Samsung tarafından geliştirilmiş olan Secure Folder uygulaması ile kullanıcıların güvenliği arttırıldı. My Knox güvenlik platformunu kendi cihazlarından kaldıran Samsung bunun yerine güvenli dosya uygulamasını aktif hale getirdi. 

Aylık olarak 10 milyon kullanıcıya erişen My Knox'un yerini alan Secure Folder uygulaması ile önemli gizli veriler saklanabilecek. Uygulamanın amacı Samsung telefonunuzda yer alan gizli verileri başkaları tarafından görünmesini engellemek. Kendiniz için şifre belirleyerek önemli bilgilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Sizin telefonunuza birşey olsa bile dosyalarınız hep güvende kalacak olup önemli bilgileri uygulama içine kolay bir şekilde aktarabilmeniz için içerisinde çeşitli seçenekler bulunduruyor. 

Sağlıklı bir uygulama olup henüz Türkçe dil desteğinin olmaması sadece eksi bir yön diyebiliriz. Ancak onun dışında stabil kullanım imkanı sunan uygulama biyometrik şifreleme aracılığıyla dosyalarınızı saklamanıza izin verdiğinden oldukça etkileyici. Sadece biyometrik değil desen, parmak okuyucu ve şifre gibi seçenekler sunuyor. enel olarak başarılı bir arayüze sahip güvenli bir dosya uygulaması olup Samsung tarafından geliştirilmiş olması nedeniyle mutlaka denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.1.02.12
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
6,979
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?