Star Wars: Assault Team

Star Wars: Assault Team

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Star Wars Oyunu

Heyecen verici olan Star Wars: Assault Team oyununda dövüşlere katılarak donanmaların içine sızarak iyi bir strateji kurabilirsiniz. Android cihazınızda oynayabileceğiniz Star Wars: Assault Team oyununda rakiplerinizi zekanızla alt etmek için çabalamanız gerekiyor. Epik görevlere çıkarak düşman gemilerinden kaçarak macera dolu anlar geçirebilirsiniz. Savaş oyununda galaksinin kontrolünü elinize geçirmek için savaşmanız gerekiyor. Star Wars: Assault Team oyununu Android işletim sistemli bilgisayarınızda oynayarak keyifli bir stateji tabanlı oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunda kendi üye kadronuzu doldurarak kısa zaman içerisinde maceraya atılıyorsunuz. 

Macera oyunu olup dönüş tabanlıdır. İyi bir strateji üzerine kuracağınız Star Wars: Assault Team oyununda çeşitli misyonları kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde en iyi 10 ipucu yer almaktadır. Hileleri ve hile izlenecek rehber olarak size ve sizin ekibinize zaferi garanti edecek.Star Wars: Assault Team serideki filmlerde yer alan farklı kahramanları bir araya getirerek oyuna devam ediyorsunuz. Farklı görevlerin yer aldığı bu oyunda kimi zaman düşmanın uzay gemilerinden kaçmaya çalışıyorsunuz. Wookie direnişine karşı Mos Espa gibi filmden aşina olduğunuz mekanlarda saldırılar düzenliyorsunuz. 

PvP mücadelerinin yer aldığı Star Wars: Assault Team oyununda çok oyunculu oyun modunda sizleri farklı bir heyecan bekliyor. Kaliteli grafiklere sahip olan Star Wars: Assault Team oyununu Android işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyunlar
VERSIYON
1.1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Android
İNDİRİLME
2,099
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?