Super Locker - DIY Headlines

Super Locker - DIY Headlines

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Ekran Kilitleme Tarih Hesaplama Uygulaması

Super Locker - DIY&Headlines uygulamasını Android cihazınızda kullanarak birbirinden güzel kilit ekranları ayarlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup içerisinde kişiselleştirebileceğiniz özellikler bulundurmaktadır. 

Cihazınızı özelleştirmenize imkan sağlayan Super Locker - DIY&Headlines uygulaması küçük ve hızlı bir yapıya sahiptir. Sevdiğiniz fotoğrafları duvar kağıdı şifre olarak ayarlamanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede telefonunuzun gizliliğini daha güvenli hale getirebilirsiniz. Cihazınızı güvenli hale getirmenize imkan sağlamaktadır. 

Ayrıca içerisinde geri sayım günü özelliğini de bulundurmaktadır. Doğum günleri, yıl dönümü gibi özel tarihlerinizi tutmaktadır. Geri sayım özelliğiyle ön plana çıkan uygulamanın kilit ekranına da bildirimleri ekleyebiliyorsunuz. Önemli günleri unutmamak için yapabileceğiniz Super Locker - DIY&Headlines uygulamasıyla hava durumunu da öğrenebilirsiniz. 

Yaşadığınız şehrin 7 günlük hava sıcaklığını öğrenmenize imkan sağlamaktadır. Geri sayım günü özelliği bulunan renkli bir arayüzle kilit ekranı yapmanıza imkan sağlayan Super Locker - DIY&Headlines uygulamasını Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.5.2
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,715
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?