Telegram Messenger indir
Telegram Messenger

Telegram Messenger indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Android İçin Mesajlaşma Uygulaması

Telegram, insanları dünya çapında benzersiz, dağıtılmış bir veri merkezleri ağı aracılığıyla birbirine bağlayan, piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.Android uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz benzerlerine göre güvenilir bir mesajlaşma hizmetidir. Arkadaşlarınızla mesajlaşmayı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan Telegram Messenger uygulamasıyla ücretsiz olarak mesaj gönderebilir ve konuşmalar yapabilirsiniz. 

Telegram, Android telefonlar için en çok hafife alınan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olarak tanımlanabilir. Yüksek hızlı mesajlaşma ve güvenliğe odaklanan saf bir mesajlaşma uygulamasıdır. 200 milyon aktif kullanıcıyla, arkadaşlarınızı bu mesajlaşma uygulamasında bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda Whatsapp'a harika bir alternatif olabilir.

Mesajınızı gönderdikten sonra bile düzenleyin..

Telegram'daki bir mesajı düzenlemek için, değiştirmek istediğiniz mesaja basın ve basılı tutun. Birkaç saniye sonra bir içerik menüsü görünecektir. Düzenle düğmesini tıklayın ve istediğiniz içeriği ayarlayabileceksiniz. Diğer kişi ekranda bir gösterge görecektir; bir şeyi değiştirdiğinizi bilecektir.

Telegram Messenger uygulaması  kullanıcılar tarafından oldukça güvenilir bulunmaktadır. Aynı zamanda 100 kişiye kadar grup konuşmasını destekleyen uygulama aracılığıyla arkadaşlarınıza 1 GB'a kadar olan videoları yollayabilirsiniz. 

Ücretsiz olmasına rağmen içerisinde kullanıcılarını rahatsız edecek reklam bulundurmayan Telegram Messenger uygulaması üzerinden göndereceğiniz tüm mesajların bulutlar üzerinde depolanması sayesinde dilediğiniz an dilediğiniz yerden mesajşlarınıza ulaşabilirsiniz. 

Telegram'a nasıl kayıt olunur?

Telegram uygulamasına kaydolmak için doğrulama için geçerli bir telefon numarasına ihtiyacınız var, ardından temel bilgileri doldurun ve bir profil resmi yükleyin. Kaydınızı tamamladıktan sonra uygulamayı ve farklı ayarlarını keşfedebilirsiniz. Telegram, Telegram'ı kuran tüm kişilerinizi de otomatik olarak eşitleyecektir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
442,933
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 12 Ortalama Puan: 4.3
5
6
4
4
3
1
2
1
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?