TRT Rafadan Tayfa Tornet

TRT Rafadan Tayfa Tornet

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android Çocuklar için Eğitici Oyunlar Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış TRT Rafadan Tayfa Tornet ile çocuklarınızın eğitici oyunlar oynamasına ne dersiniz? İnternette bulunan her içeriğe güvenmek ne yazık ki mümkün değil. Ebeveynler bu oyun seçme işini yaparken çocuğun ruh sağlığını da düşünmeli. TRT Rafadan Tayfa Tornet uygulaması da içerisinde eğitici oyunlar bulundurmasıyla hem çocukları mutlu ediyor hemde ebeveynleri. 

Yardımlaşma sevgisini özendirme amaçlı içerisinde çeşitli hoş özellikler bulundurmaktadır. Çocuk psikologlarının ve sınıf öğretmenlerinin gözetiminden geliştirilmiş olan TRT Rafadan Tayfa Tornet uygulaması çocukların odaklanma zekasını geliştirmektedir. Dikkati sürdürme konusu dışında çocuklarda en önemli olan neden-sonuç ilişkisine bağlı durumları kazandırmayı amaçlayan TRT Rafadan Tayfa Tornet'ta bulunan oyunlar kolay bir yapıya sahiptir. 

Eğitici ve eğlenceli zaman geçirebilmeleri adına hazırlanmış TRT Rafadan Tayfa Tornet oyununda çocuğunuzun azami derecede fayda sağlamasınıve eğlenmesini de sağlamış olursunuz. TRT Çocuk'un en sevilen filmlerinden biri olan TRT Rafadan Tayfa Tornet'ı Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.1
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
9,264
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?