Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Turkcell BiP
Android İçin Turkcell BiP Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

WhatsApp'a benzerliği ile dikkat çeken Turkcell BiP uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza gönderilmiş olan şifreyi girdikten sonra hızlı bir şekilde mesajlaşmaya başlıyorsunuz. Android cihazınızda kullanabileceğiniz Turkcell BiP uygulaması ile arkadaşlarınızla doya doya mesajlaşmanın keyfini çıkarın. Ülkemize özgü mesaj simgelerini içeren Turkcell BiP uygulaması ile anlık olarak mesajlaşın. İnternetinizin olmadığı zamanlarda bile arkadaşlarınızla size verilmiş olan güne kadar mesajlaşabiliyorsunuz.

Rehberinizdeki kişiler ile hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Mesajlarınızın okunup okunmadığını görebiliyorsunuz. Aynı anda birden fazla kişiye mesaj gönderebiliyorsunuz. 

Android işletim sistemli telefonunuzda Turkcell BiP uygulamasını kullanarak tüm tanıdıklarınızla eğlenceli bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. 

Rehberinizdeki kişiler ile anlık olarak mesajlaşmanıza olanak sağlayan uygulama konumunuzu paylaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

Göndermiş olduğunuz mesajın okunup okunmadığını anlayabiliyorsunuz. Rehberinizdeki çevirimiçi olan kişileri görüntüleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda mesaj göndermenize olanak sağlayan Turkcell BiP uygulamasını denemenizi öneriyorum.

Dilerseniz Turkcell BiP uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızla doyasıya mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.14
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
45,641
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.