Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

yualo

reklam

Android İçin Ücretsiz Görüşme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android cihazınızda kullanabileceğiniz yualo uygulaması sep telefon hatlarını uygun bir şekilde aramanıza olanak sağlayan devrim niteliğinde bir hizmettir. yualo uygulaması ile görüşmelerinizi daha uygun hale getirebilir ve süpriz faturalardan kurtulabilirsiniz. yualo uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak yurtdışı görüşmelerinizi daha uygun hale getirebilirsiniz. 

Yurtdışı görüşmelerinizi uygun hale getirecek olan yualo uygulamasının iki tarafta yüklü olmasına gerek yok fakat iki tarafta yüklü olduğu zaman ücretsiz görüşmeleri numarasını arayarak yapıyorsunuz. İletişim uygulamaları arasında farklı bir yere sahip olan yualo uygulaması yurtdışı görüşmeleriniz için tam anlamıyla devrim oluşturacak özellikler bulunduruyor.

İnternet bağlantısına ihyiyaç duymayan yualo uygulaması çeşitli özellikler ile kullanıcıların gözdesi oluyor. Yurtdışı görüşmelerini sık sık yapıyor ve akıllı telefon kullanıyorsanız yualo uygulamasına göz atmanızı kesinlikle öneriyorum. Ücretsiz olarak görüşmeleri düzenlemenize olanak sağlayan uygulama dünyanın neresinde olursanız olun iyi bir hizmet sunuyor. Bağlantı ücretsiz ve giriş ücretleri dışında süpriz faturalarla karşılaşmanız mümkün olmayan yualo uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek görüşmelerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

Sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı aramadan önce belirlemiş olduğunuz miktar kadar konuşma yapıyorsunuz. Bu sayede faturanızda süpriz bir miktar ile karşılaşmıyorsunuz. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.3.13
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,023
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.