AoA Audio Extractor

AoA Audio Extractor

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Videolardan Ses Ayırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz AoA Audio Extractor programı sayesinde hızlı bir şekilde video dosyaları içerisinde yer alan ses dosyalarını dışarı aktarabilirsiniz. 

Video dosyalarınıza ek sesler eklemenize ve videolarınızdan ses dosyasını almanıza olanak sağlayan AoA Audio Extractor programı ücretsiz olarak sunulmasına rağmen hemen hemen bütün ses dosyalarıyla uyum sağlamaktadır. Bu nedenle kullanıcıların ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılayabiliyor. Videolardan alınan ses dosyalarını mp3, wma, 3gp ses dosyası biçiminde kaydedebilirsiniz. 

AVI, MPEG, MPG, FLV (Flash Video), DAT, WMV, MOV, MP4, 3GP formatlarını MP3, WAV ve AC3  formatlarını ise dönüştürerek destek sağlayan program ses dosyalarını videolardan almanıza ve bligisayarınıza kaydetmenize olanak sağlıyor. Nerde kullanacağınız ise tamamen size kalmış. Eğer sizde bu özelliklere sahip bir programa ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
TV - Radyo
VERSIYON
2.3.6
DİLLER
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,509
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?