Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Ashampoo Video Styler
Kısa Film Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ashampoo Video Styler programı ile kendi stilinizi ortaya koyarak kısa filmler oluşturabilirsiniz. 

Programın video editörü ve süre düzenlemeleri yapmak gibi çeşitli özellikleri bulunmasının dışında parlaklık ayarları, boyut ayarları ve yön ayarları gibi temel düzenlemeleri de yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Arkaplan müziği ve efektleri eklemenin oldukça kolay olduğu Ashampoo Video Styler programı ilie Facebook gibi ortamlara hazırladığınız videoyu sorunsuz bir şekilde ekleyebilmeniz için .avi, .mpeg4, .wmv ve .m2ts gibi farklı formatlarda kaydetmenize olanak sağlamaktadır. 

İçerisinde bulunan ön izleme desteği ile yaptığınız değişikliklere göz atarak beğenmediklerinizi kaydetmeden değiştirebiliyorsunuz.

Programın bünyesinde bulunan Intellligent encoding özelliği ile işlemciyi yoran encode işlemini otomatik olarak yoğun olmayan ararlıklarda gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz encode işlemi bittiği zaman bilgisayarınızın otomatik olarak kapatılmasını da sağlayabilirsiniz. Bu tamamen ekstra bir özelliktir. Eğer sizde kısa filml oluşturmak için başarılı bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Ashampoo Video Styler programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2013 1.0.1
BOYUT
27.4 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,639
GELİŞTİRİCİ
Ashampoo
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.