Ashampoo Video Styler

Ashampoo Video Styler

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Kısa Film Oluşturma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ashampoo Video Styler programı ile kendi stilinizi ortaya koyarak kısa filmler oluşturabilirsiniz. 

Programın video editörü ve süre düzenlemeleri yapmak gibi çeşitli özellikleri bulunmasının dışında parlaklık ayarları, boyut ayarları ve yön ayarları gibi temel düzenlemeleri de yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Arkaplan müziği ve efektleri eklemenin oldukça kolay olduğu Ashampoo Video Styler programı ilie Facebook gibi ortamlara hazırladığınız videoyu sorunsuz bir şekilde ekleyebilmeniz için .avi, .mpeg4, .wmv ve .m2ts gibi farklı formatlarda kaydetmenize olanak sağlamaktadır. 

İçerisinde bulunan ön izleme desteği ile yaptığınız değişikliklere göz atarak beğenmediklerinizi kaydetmeden değiştirebiliyorsunuz.

Programın bünyesinde bulunan Intellligent encoding özelliği ile işlemciyi yoran encode işlemini otomatik olarak yoğun olmayan ararlıklarda gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz encode işlemi bittiği zaman bilgisayarınızın otomatik olarak kapatılmasını da sağlayabilirsiniz. Bu tamamen ekstra bir özelliktir. Eğer sizde kısa filml oluşturmak için başarılı bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Ashampoo Video Styler programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Ses/Görüntü Düzenleyiciler
VERSIYON
2013 1.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,893
GELİŞTİRİCİ
Ashampoo
HEMEN İNDİR (27.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?