Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Audacity

reklam

Ses Düzenleme ve Kaydetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Audacity programını kullanarak ücretsiz bir şekilde ses dosyalarınızı düzenleyebildiğiniz gibi yeni ses dosyaları oluşturabilirsiniz. Diğer işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Audacity programı ücretsiz ve özgürce ses kayıt işlemi yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Ses düzenleyici ve kaydedicisi ile dikkat çeken Audacity programı sayesinde bir mikrofon yada bir karıştırıcıdan gelen kaset bantlardan kayıtlardan veya mini disklerden gelen sayısallaştırılmış kayıtlar olarak canlı kaydedebilebilir özelliklere sahiptir. Ayrıca bazı ses kartları ile ses akışlarını yaklayabilme kabiliyetine sahip. 

32 bit, 24 bit ve 16 bit ses kalitesini destekleyen Audacity programı ile kaydettiğiniz ses dosyalarından istediğiniz bölümleri kesebilir, kopyalama, yapıştırma ve hatta silme işlemini gerçekleştirerek basit düzenleme işleminden dosyalarınızı geçirebilirsiniz. 

Farklı örnekleme seçenekleri ile dikkat çeken Audacity programı gerçek zamanlı olarak dönüşümlerden faydalanmanıza imkan sağlamaktadır. Dilerseniz aynı anda birden çok kanal kaydedebilirsiniz. Zamanlamalı kayıt ve sese göre kayıt özellikleri bulundurmaktadır. 

Audacity programı ile canlı ses kaydı yapabildiğiniz gibi bu ses kayıtlarını WAV, AIFF, FLAC, MP2, MP3 ve benzeri formatlarda kaydederek ses dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Kayıtların hızını ve tonunu değiştirmeniz de mümkündür. Yapılabilecekler tüm bunlarla sınırlı değil. Audacity programını keşfetmek için sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.5
BOYUT
8.15 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,568
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.