Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

AV Voice Changer Software Gold Edition
Ses Değiştirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kendi sesinize efektler verebileceğiniz piyasada kendi alanında oldukça başarılı olan AV Voice Changer Software Gold Edition programı sayesinde sesinize efektler vererek sesinizi gençleştirebilir yada yaşlı birinin sesi gibi yapabilirsiniz. 

Gerçek zamanlı olarak sesinizi değiştirmenize olanak sağlayan AV Voice Changer Software Gold Edition programı sayesinde sesli görüşmeler yaptığınız servislerde kullanılmaya uygundur. Live Messenger, Yahoo Messenger, ICQ, Skype benzeri sohbet programları üzerinde kullanabileceğiniz program sayesinde dilerseniz sesinizi sevimli mi sevimli bir bebek sesine dönüştürebilirsiniz. Hatta dilerseniz sesinizi ünlü bir sinema oyuncusuna yada şarkıcılara benzeterek birbirinden eğlenceli taklitler yapabilirsiniz. 

Gelişmiş özellikleri içerisinde barındıran programı seveceğinizi umuyorum. Ayrıca program içerisinde entegre ses kaydedici özelliğini kullanabilir. Ses formatları arasında kolay bir şekilde dönüşüm ve anlık kayıt işlemlerini de kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkün. Eğer sizde sesinizi değiştirerek neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız AV Voice Changer Software Gold programını sitemizden indirerek deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
7.0.15
BOYUT
16.22 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,608
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.