Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

AVG Remover
AVG Programları Kaldırıcı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

AVG Remover programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan yazılımları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dosya ayarları, kayıt anahtarı ve diğer uygulama verilerini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanım açısından oldukça iyi olan AVG Remover program verileri tamamen temizlemenize olanak sağlamasıyla ön plana çıkıyor. 

Güvenlik yazılımları hassas olduklarından dolayı en çok iz bırakan yazılımlar arasında yerini alıyor. AVG Remover programı ise yukarda anlattığım durumları oradan kaldırmanıza ve AVG yazılımlarını güvenli bir şekilde kaldırmanıza imkan sağlıyor. 

Kullanıcı ayarları, yükleme dosyaları, antivirüs parametreleri ve diğer geride kalan tüm izleri otomatik bir şekilde tarayacak olan AVG Remover programı kaldırma işlemi esnasında hata veren yazılımları da başarıyla oradan kaldırabiliyor. 

AVG Remover programı hiç bir teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcılar için bile oldukça kolay. Eğer sizde güvenli bir şekidle bilgisayarınızdan program silmek istiyorsanız AVG Remover programını deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2015.5501
BOYUT
3.51 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,085
GELİŞTİRİCİ
AVG Technologies
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.