Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

IObit Uninstaller

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayarınızda bulunan istemediğiniz programları kaldırmak ve bilgisayar bakımını gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz IObit Uninstaller programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bilgisayarınızda oluşan gereksiz programların ve verilerin gittikçe fazlalaşması nedeniyle bilgisayarınızda bazı sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz. IObit Uninstaller programını kullarak bu sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. 

Windows bilgisayarınızın kendi Program Ekle/Kaldır menüsünde yer almayan ve burdan kaldırmanız mümkün olmayan programları kaldırmak için oldukça kullanışlı. Aynı zamanda bilgisayarınıza önceden yüklü olarak gelen Windows 8 ve Windows 8.1 uygulamalarını kaldırmanız da mümkün. 

İçerisinde bulunan araçları kullanarak kayıt defterini temizleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda herhangi bir sorun oluşursa geri dönüş yapabilmek adına otomatik olarak sistem geri yükleme noktaları da oluşturabilirsiniz. Gerçi bu özelliğe ihtiyaç duymayacağınız kadar normal çalışıyor. 

Kolay kullanımı ile dikkat çeken IObit Uninstaller programı ücretsiz olarak sunulması ile dikkat çekiyor. Kullanışlı bir arayüz ile gelen programdaki araçları kullanırken zorluk çekmeyecek ayrıca Windows'un standart program kaldırma uygulamasını etkisiz buluyor. Daha etkili bir yöntem isteyen kişilerin seveceğine inandığım başarılı bir sistem bakım hizmetidir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4
BOYUT
968
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,210
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.