Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

BSPlayer

reklam

Ses ve Video Oynatma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

BSPlayer programı ile tüm ses dosyalarını sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz. Farklı formattaki ses dosyalarını bile bilgisayarınızda oynatmanıza imkan sağlamaktadır. 

MP3, ASF, MKV, MPEG, AVI gibi popüler ses dosyalarını oynatabilme özelliği ile ön plana çıkan programın bir diğer tercih sebebi ise bilgisayarınızda az yer kaplıyor olmasıdır. Oldukça hızlı açılabilen program Türkçe arayüzü ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 

XviD ve DivX'ler için altyazı desteğini bulunduran BSPlayer programı piyasasında oldukça popüler olup ücretsiz sürümünün dışında daha tecrübeli kullancılar için ücretli sürüm seçenekleri bulunduruyor. 

Codec ile ilgili bütün ayarlamaları oynatıcının üzerinden yapabilmenize imkan sağlayan BSPlayer programı altyazı kullanımı için eksiksiz bir destek ile geliyor. Tüm bunların yanısıra birçok işlemin de klavyeden pratik bir şekilde gerçekleşmesi için eksiksiz destek sunmaktadır. 

Farklı temalar ile tüm kullanıcılara hitap eden BSPlayer programı DVD'de dahil olmak tüm video dosyalarını oynatmanıza olanak tanıyor. 

Ücretsiz olmasına rağmen Winlirc desteği de bulunduran BSPlayer ile uzaktan kumandanız aracılığıyla yönetim işlemini yapabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.68
BOYUT
10.07 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,525
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.