Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Canlı Mobil Tv

reklam

Android için Türk Televizyon Kanallarını İzleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mobil cihazınız üzerinden kolay bir şekilde televizyon izlemenize imkan sağlayan Canlı Mobil Tv uygulaması aynı zamanda kanalların yayın akışlarını takip etmenize de imkan sağlamaktadır. 

Cihazınızın WiFi ve 3G internet bağlantısını kullanarak Türk televizyon kanallarını izlemenizi mümkün kılan Canlı Mobil Tv uygulamasıyla ATV, Kanal D, NTV, Star, NTV, CNBC-e, CNN Türk, Show TV, TV 8, Fox TV, TRT kanalları, Kanal Türk, Flash TV, Samanyolu TV, Cine 5, e2, Akıllı TV, Planet Mutfak, Planet Pembe, Planet Türk, Yeşilçam TV, HaberTürk, Halk TV, Euronews, Yaban TV, Sinema Kanalları, NTV Spor, A Spor, Fanatik TV, Galatasaray, Fenerbahçe, BursaSpor TV gibi çeşitli birçok kanalı izleyebildiğiniz gibi çeşitli müzik kanallarına da ulaşabiliyorsunuz. 

Standart yayınlar dışında HD yayınlar da bulunduran uygulama sorunsuz bir şekilde kanalları açıp izlemenize imkan sağlıyor. Eğer sizde Android cihazınızda televizyon izlemek istiyorsanız Canlı Mobil TV uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
6,415
GELİŞTİRİCİ
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.