Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

CintaNotes
Not Alma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

CintaNotes, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir not alma programıdır. Not alma işini kolaylaştıran CintaNotes  programı ile dilerseniz yazıları panoya kopyalayabilirsiniz. Dilerseniz de seçiminizin kaynağını seçerek notlarınız arasına kaydedebilirsin. 

Hazırlamış olduğunuz notları her yerde yanınızda taşımanız da mümkün. Kurulum gerektirmeyen bir yapuya sahip olduğu için ana dosyayı flash diskinize atıp istediğiniz heryere kendinizle götürebilirsiniz. 

CTRL-12 tuşlarına basıp seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yazıları kopyalayabileceğiniz herhangi bir web sitesinde program yada dosyada tek yapmanız gereken şey seçim işlemini yapmak. Kullanım açısından kolay olan CintaNotes programını açtıktan sonra yazmaya başlıyorsunuz. Ardından sadece yazdığınız kelimeleri içeren içerikler ekranda karşınıza çıkıyor. Kaynak ve başlık adresi gibi özel arama seçeneklerinin yer aldığı CintaNotes programında notları kolay bir şekilde organize edebilirsiniz. 

Etiketleme sistemi bulundurmasıyla notlarınıza başlıklardan da ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca notları senkronize edebildiği için birkaç bilgisayar arasında paylaşım yapabiliyorsunuz 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.1
BOYUT
5.32 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,902
İŞLETİM SİSTEMİ
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.