ComboFix indir
ComboFix

ComboFix indir

Eklenme Tarihi: 11 yıl önce

Virüs Malware Trojan Temizleme Virüs Kaldırma Programı

ComboFix bilgisayarınıza bulaşan autorun.infmalware, spyware, truva atı gibi zararlı yazılımları sistemden silmek için geliştirilen güçlü bir torjan temizleme programıdır.

ComboFix'in en önemli özelliği diğer antivirüs programlarının silmekte pek başarılı olamadığı hatta bazen bulamadığı gizli zararlı yazılımları sistemimizden rahatlıkla kaldırabilmesidir. Amvo, Adtrgt Truva Atı, Kavo.exe ve autorun.info gibi sık sık karşılaştığımız bu zararlı yazılımlara karşı kesin çözüm sunan bu yazılım ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuştur.

ComboFix'i çalıştırmadan önce bilgisayarınızdaki diğer antivirüs programları ile çakışmaması için bilgisayarınıza daha önce kurulmuş olan antivirüs programlarını devre dışı bırakın ve ComboFix'i çalıştırın, fakat şunu bilin ComboFix'i çalıştırırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Windows Vista
veya 7 kullanıyorsanız masaüstü'ne indirdiğiniz ComboFix'i çalıştırmak için programa sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırmanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkacak pencerelerde karşınıza çıkacak seçeneklere evet yada ingilizce yes seçeneğini tıklayın, bu işlemleri yaparken bilgisayarda herhangi bir işlem yapmayın.

Tarama sonrasında bir pencere açılacak ve büyük ihtimalle bilgisayarınızı yeniden başlatacaktır.

İşiniz bittikten sonra programı bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için Başlat>Çalıştır'a Combofix /uninstall yazarak sisteminizden kaldırabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antikeylogger ve Antitrojan
VERSIYON
13-02-18.01
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
7,166
GELİŞTİRİCİ
ComboFix
HEMEN İNDİR (4.8 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
sponsorlu reklamlar

BENZER UYGULAMALAR