Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

ComboFix

reklam

Virüs Malware Trojan Temizleme Virüs Kaldırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

ComboFix bilgisayarınıza bulaşan autorun.infmalware, spyware, truva atı gibi zararlı yazılımları sistemden silmek için geliştirilen güçlü bir torjan temizleme programıdır.

ComboFix'in en önemli özelliği diğer antivirüs programlarının silmekte pek başarılı olamadığı hatta bazen bulamadığı gizli zararlı yazılımları sistemimizden rahatlıkla kaldırabilmesidir. Amvo, Adtrgt Truva Atı, Kavo.exe ve autorun.info gibi sık sık karşılaştığımız bu zararlı yazılımlara karşı kesin çözüm sunan bu yazılım ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuştur.

ComboFix'i çalıştırmadan önce bilgisayarınızdaki diğer antivirüs programları ile çakışmaması için bilgisayarınıza daha önce kurulmuş olan antivirüs programlarını devre dışı bırakın ve ComboFix'i çalıştırın, fakat şunu bilin ComboFix'i çalıştırırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Windows Vista
veya 7 kullanıyorsanız masaüstü'ne indirdiğiniz ComboFix'i çalıştırmak için programa sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırmanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkacak pencerelerde karşınıza çıkacak seçeneklere evet yada ingilizce yes seçeneğini tıklayın, bu işlemleri yaparken bilgisayarda herhangi bir işlem yapmayın.

Tarama sonrasında bir pencere açılacak ve büyük ihtimalle bilgisayarınızı yeniden başlatacaktır.

İşiniz bittikten sonra programı bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için Başlat>Çalıştır'a Combofix /uninstall yazarak sisteminizden kaldırabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
13-02-18.01
BOYUT
4.8 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,133
GELİŞTİRİCİ
ComboFix
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.