Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

CopyTrans Manager
iPhone ve iPad Dosya Yönetim Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

CopyTrans Manager, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir iOS arşiv yönetim programıdır. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda kullanabilirsiniz. iTunes hizmetini kullanışlı bulmayan kullanıcılar için hazırlanmış CopyTrans Manager programı taşınabilir bir yapıya sahiptir. Daha hızlı ve daha küçük yapısıyla karşımıza çıkan CopyTrans Manager programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Müzikleri ve videoları yönetmek için kullanabileceğiniz CopyTrans Manager programı şarkı yahut video bilgilerini düzenleme konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Sürükle bırak komutunu bulunduran program iPhone, iPad ve iPod Touch yönetimini sağlamanıza imkan sağlamaktadır. Ücretsiz olarak sunulan programla şarkılarla ilgili tüm bilgileri düzenleyebilirsiniz.

Detaylı arama yapmanıza yardımcı olan CopyTrans Manager programı otomatik olarak verileri senkronize etmenize de yardımcı olmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan ve portable yapısıyla gelen program kurulum gerektirmiyor. 
iTunes'ı karmaşık gören kullanıcılar için hazırlanmış CopyTrans Manager programı ile iOS cihazınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.029
BOYUT
12.18 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,755
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.