Deste: Harb Oyunları

Deste: Harb Oyunları

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Osmalı Kart Savaşları Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Deste: Harb oyunlarında sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Osmanlı temasıyla ön plana çıkan ilginç bir kart oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Osmanlı simalarını temsil eden kartları Deste: Harb oyununda toplayarak kendi destelerinizi oluşturabilirsiniz.

Bu destelerle tarihinin akışını değiştirmeye,  padişahları devirmeye ve Osmanlı İmparatorluğu'nun kontrolünü ele geçirmeye çalışanlara karşılık her kartın kendine has özellikleri bulunuyor. Taktiksel bir yapı kazanan Deste: Harb Oyunlarında hangi kartı nerede kazandığınız da büyük önem taşıyor. 

Online bir altyapıya sahip olan Deste: Harb Oyunlarında diğer oyuncularla eşleşerek maç yapabiliyorsunuz. Bu maçlarda stratejik yeteneklerinizi de yarıştırmanız mümkün. Heyecanlı geçen Deste: Harb Oyunlarında standart kartların yanısıra nadir olarak oyuncuların karşısına çıkan özel kartlar da Deste: Harb Oyunlarında bulunuyor. İyi bir tema yapısıyla karşımıza çıkan Deste: Harb oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Kart Oyunları
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,538
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?