Download Speed Test

Download Speed Test

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İndirme Hızını Test Etme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Download Speed Test programı sayesinde internetten dosya indirme hızınızla ilgili istatisklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan program içerisinde kullanışlı özellikler bulunmaktadır. Program aracılığıyla uzaktaki bir sunucuya bağlanıp dowload testleri yapmanız da mümkün.

Farklı indirme bağlantıları sunan
Download Speed Test programı farklı noktalardaki sunucuları test etmenize imkan sağlamaktadır. Uzun süreli indirme hızı testleri için oldukça etkili bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu nedenle yükleme esnasında reklam amaçlı ek yazılımlar yükleme isteğinde bulunuyor. Ancak Download Speed Test programının çalışabilmesi için ek bir yazılıma ihtiyacı yoktur. Bu nedenle ek yazılımları yüklemeseniz de sıkıntı olmuyor. 

Tasarımı oldukça başarılı olan Download Speed Test programıyla farklı noktlardaki sunucuları kolay bir şekilde test etmenin keyfini çıkarın. Dosya indirme hızını test etmek için eğer sizde başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Download Speed Test'i Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli Araçlar
VERSIYON
1.0.24
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,250
HEMEN İNDİR (526.96 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?