NetSpot

NetSpot

Son Güncelleme: 6 yıl önce

WiFi Sinyal Gücü Ölçme Ve Tarama Programı

NetSpot programı bağlı olduğunuz yahut yakınınızda bulunan WiFi ağlarına ilişkin detaylı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı br program olup bulunan nokta ile belirtilen nokta arasına kalan ne kadar kablosuz ağ varsa tarama işlemi yapmaktadır. Bu ağları tarayıp adlarını, mac adreslerini, şifrelemesi, sinyal gücü, üreticisi, kanalı dahil daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. 

WiFi ölçme ve kablosu tarama programı ağların indirme, yükleme değerlerine kadar harita üzerinden de görüntüleyebiliyorsunuz. Daha fazlasıyla ilgili bilgi sunan NetSpot programının arayüzü de oldukça basit. Orta seviye bir bilgisayar kullanıcısı iseniz NetSpot programını rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 

2.4GHz ve 5GHz bandını desteklemektedir. 802.11 a/b/g/n/ac WiFi verilerini toplayıp görselleştirebilmektedir. Yakınındaki erişilebilir noktaları tespit etmek, frekansa ve sinyale ilişkin bilgi almak için hotspot ölçümleri oluşturabilirsiniz. Yakınında en hızlı WiFi ağını bulmak için de NetSpot programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli Araçlar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,176
HEMEN İNDİR (1.23 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?