Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

NetSpot
WiFi Sinyal Gücü Ölçme Ve Tarama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

NetSpot programı bağlı olduğunuz yahut yakınınızda bulunan WiFi ağlarına ilişkin detaylı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı br program olup bulunan nokta ile belirtilen nokta arasına kalan ne kadar kablosuz ağ varsa tarama işlemi yapmaktadır. Bu ağları tarayıp adlarını, mac adreslerini, şifrelemesi, sinyal gücü, üreticisi, kanalı dahil daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. 

WiFi ölçme ve kablosu tarama programı ağların indirme, yükleme değerlerine kadar harita üzerinden de görüntüleyebiliyorsunuz. Daha fazlasıyla ilgili bilgi sunan NetSpot programının arayüzü de oldukça basit. Orta seviye bir bilgisayar kullanıcısı iseniz NetSpot programını rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 

2.4GHz ve 5GHz bandını desteklemektedir. 802.11 a/b/g/n/ac WiFi verilerini toplayıp görselleştirebilmektedir. Yakınındaki erişilebilir noktaları tespit etmek, frekansa ve sinyale ilişkin bilgi almak için hotspot ölçümleri oluşturabilirsiniz. Yakınında en hızlı WiFi ağını bulmak için de NetSpot programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.23 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,435
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.