Drink Beer Neglect Family

Drink Beer Neglect Family indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Tarayıcı Tabanlı Platform Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Drink Beer, Neglect Family oyunu ile sizleri eğlenceli bir oyun deneyimi bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunu güncel tarayıcınız üzerinde oynayabilirsiniz.

Mizahi bir durumu hikaye olarak ele alan Drink Beer, Neglect Family oyununun hikayesine biraz değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. Kahramanımız oyun boyunca diğer yandan eşinin dırdırından ve çocuklarının dertlerinden kaçmaya çalışıyor. Öte yandan içebildiği kadar biraz içmeye çalışıyor. Drink Beer, Neglect Family oyununda kahramanınıza bir rezil ayyaş olmaya giden yolda ona eşlik etmekte size kalıyor. 

Süprizlerle dolu olan Drink Beer, Neglect Family oyununda bira içtikçe daha fazla fotoğraf ortaya çıkıyor ancak içtiğiniz biralar da yan etki yapmaya başlıyor. Kimi zaman yön duygunuzu kaybediyor kimi zaman ise köprülerden düşmeye başlıyor.

Kimi zaman da düzenli aralıklarla kusmaya başlıyoruz oyunda ne kadar çok bira içersek o kadar yüksek puan elde etmiş oluyoruz. Klavyedeki yön tuşlarıyla ve Z tuşuna basıp zıplayarak oyunu yönlendirmeniz mümkün. Eğer sizde retro grafiklerinin hakim olduğu oyunlardan hoşlanıyorsanız Drink Beer, Neglect Family'i Windows bilgisayarınızda sorunsuzca oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Arcade
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,327
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?