Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Drink Beer Neglect Family
Tarayıcı Tabanlı Platform Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Drink Beer, Neglect Family oyunu ile sizleri eğlenceli bir oyun deneyimi bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunu güncel tarayıcınız üzerinde oynayabilirsiniz.

Mizahi bir durumu hikaye olarak ele alan Drink Beer, Neglect Family oyununun hikayesine biraz değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. Kahramanımız oyun boyunca diğer yandan eşinin dırdırından ve çocuklarının dertlerinden kaçmaya çalışıyor. Öte yandan içebildiği kadar biraz içmeye çalışıyor. Drink Beer, Neglect Family oyununda kahramanınıza bir rezil ayyaş olmaya giden yolda ona eşlik etmekte size kalıyor. 

Süprizlerle dolu olan Drink Beer, Neglect Family oyununda bira içtikçe daha fazla fotoğraf ortaya çıkıyor ancak içtiğiniz biralar da yan etki yapmaya başlıyor. Kimi zaman yön duygunuzu kaybediyor kimi zaman ise köprülerden düşmeye başlıyor.

Kimi zaman da düzenli aralıklarla kusmaya başlıyoruz oyunda ne kadar çok bira içersek o kadar yüksek puan elde etmiş oluyoruz. Klavyedeki yön tuşlarıyla ve Z tuşuna basıp zıplayarak oyunu yönlendirmeniz mümkün. Eğer sizde retro grafiklerinin hakim olduğu oyunlardan hoşlanıyorsanız Drink Beer, Neglect Family'i Windows bilgisayarınızda sorunsuzca oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,916
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.