Nemo's Reef

Nemo's Reef

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 için Kayıp Balık Nemo Oyunu

Okyanusun derinliklerinde sevimli balık Nemo'nun macerasına katılmayı ister misiniz?

Disney’in ünlü animasyon filmi Kayıp Balık Nemo’nun ana karakterleri üzerine kurulu eğlence yüklü Nemo's Reef bir su altı macera oyunudur. 

Oyunda Nemo’nun Refisi Nemo ile birlikte okyanusun derinliklerine dalıyor ve sevimli balığın yeni macerası başlıyor. Oyunu oynadıkça dahada ilginç bir o kadar da güzellikleriyle size ayrı bir zevk verirken su altında bulunan en muhteşem refisi oluşturması için Nemo’ya yardım etmemiz gerekirken aralarında Dory, Gill, Bloat, Bubbles’ın da bulunduğu, Kayıp Balık Nemo animasyon filminin sevilen tüm karakterleri ile tanışıp  onlara ev yapmak için birbirinden tehlikeli su altı yaratıkları ile mücadeleye giriyoruz. Windows 8 tablet ve bilgisayarımızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Kendi su altı cennetinizi yaratabileceğiniz animasyon filmlerindeki gibi etkileyici görsellerin bulunduğu oyunda su altı bitkileri, mercanlar gibi birçok farklı su altı öğesi ile özelleştirebiliyorsunuz. Oyunda yapmanız gereken şey bitkiler Nemo’nun arkadaşları ve diğer balıkların resifimize çekmek. Bu oyun için oldukça önemli.

Su altı dünyasına ilginiz varsa animasyon görselliğini seviyorsanız, milyonlarca türün yaşadığı bu su altı oyunu Nemo’s Reef’i kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Arcade
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8
İNDİRİLME
2,919
HEMEN İNDİR (31.71 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?