FreshFTP

FreshFTP

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Çoklu FTP İstemcisi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz FreshFTP programı sayesinde eşzamanlı olarak dosya transfer işlemi yapabilirsiniz. Dosya ve dizin yükleme seçenekleri dışında yüklenenler özelliği ile ön plana çıkan program ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Başarılı bir FTP istemcisi olup otomatik pano izlemenize imkan sağlıyor. Dosya indirmeye yardımcı olmak için hafif bir Windows FTP istemcisidir. Çoklu kullanım desteği ile geldiğinden dolayı yüklenenler devam etmenizi sağlamaktadır. 

Yeni bir dizin oluşturabildiğiniz gibi yeniden adlandırmak yada dosya - klasörleri farklı görünüm modları arasında istediğinizi yapabiliyorsunuz. FTP bağlantıları kurmanıza imkan sağlayan FreshFTP uygulaması proxy ayarlarını yapılandırmanın dışında transfer yüklenen ve indirilen öğelerin toplam sayısı hakkında istatiskleri almanıza yardımcı olmaktadır. 

Sonuç olarak FreshFTP programı dosya transfer işlemi için gerekli özelliklerle dolu gelmektedir. Basit ve kullanışlı bir FTP istemcisine gerek duyuyorsanız FreshFTP programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli Araçlar
VERSIYON
3.50
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,242
HEMEN İNDİR (2.32 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?