Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

GOM Player

reklam

Çok Özellikli Medya Oynatıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gom Player ile ücretsiz bir program olmasına rağmen harika özelliklere sahiptir. Video kliplerini oynatabilir dilediğiniz şarkıyı kolaylıkla dinleyebilirsiniz.Programda şarkı listesi yapıp listeyi kendinize göre ayarlabiliyorsunuz.Bu özelliğiyle size hitap ediyor.  Popüler bir çok dosya fortmatlarını hızlı bir şekilde oynatıyor.

Bunların başında AVI,MPEG,DivX,XviD,AC3,OGG,MP4 gibi formatları hızlı oynatabiliyor. 
Gom Player ile video dosyalarınızı da izlemenin keyfine varabilirsiniz.Her bilgisayarda olması gereken harika bir programdır.Aynı zamanda Gom Player ile bilgisayarınıza indirdiğiniz filmleri izleyebilirsiniz. Gom Player bilgisayarınızın performansına uygun çalışır.

Film izlerken izlediğiniz film takılıyorsa bilgisayarınız bu filmi kaldıramıyorsa bilgisayarınıza uygun olarak çalışır.Böylece kolaylıkla akıcı bir şekilde filminizi izleyebilirsiniz.Aynı zamanda ekran kopyalama özelliği sayesinde istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebilirsiniz.

Ses konusunda ise yine Gom Player equlizer desteği sunuyor. Mesela sesi az olan bir filmin sesini normal düzeylere istediğiniz düzeylere çıkartabilmesini de sağlayabilirsiniz. Programı kullanarak videolarınıza subtitles (Alt Yazı) eklemesi yapabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2.64.5211
BOYUT
7.88 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,762
GELİŞTİRİCİ
GRETECH CORP.
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.