Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Google Software Removal Tool
Google Chrome Virüs Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows kullacıları için Google tarafından ücretsiz olarak sunulan program sayesinde Google Chrome tarayıcınızda yaşadığınız çeşitli sorunları çözebilirsiniz. 

Google Chrome tarayıcınızda yaşadığınız kötü amaçlı yazılım sorununu çözmek için hazırlanmış olan Google Software Removal Tool programı işini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Birşeyler indirdim ve tarayıcım değişti diye dert yanıyorsanız Google Software Removal Tool programını kullanarak sayfanıza yerleşen kötü amaçlı uygunsuz web siteleri kaldırabildiğiniz gibi araç çubuklarını da kaldırabiliyorsunuz. Google Chrome tarayıcınıza bulaşan virüsler yüzünden durmadan açılan reklam pencereleriyle karşılaşıyorsanız Google Software Removal Tool programı ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Google Chrome tarayıcısı üzerinde olan sorunu hızlı bir şekilde tespit etmenize imkan sağlayan Google Software Removal Tool programını sitemizden indirebilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu bir antivirüs yazılımı değildir sadece Google Chrome tarayıcınıza bulaşan kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.12.1
BOYUT
4.55 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,457
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.