Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

GrieeX

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

GrieeX programı film dosyalarınızı arşivlemenize yardımcı olacak başarılı bir Windows uygulamasıdır. Film dosyaları ile sürekli uğraşan kişilerin seveceğini umduğum yazılım filmin adını, yönetmenini, gösterim tarihini, konusuna göre kategorize edebilir. Ayrıca film suresini, dilini, konusunu, aldığı oyu, oyuncularını ve IMDb resmini GrieeX yardımıyla ekleyebilirsiniz. 

 
Aynı zamanda Beyazperde.com, Film.com.tr, Sinema.com, Sinematurk.com, Sinemalar.com sitelerinde arşivinizde bulunan film ismi ve konusu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 
 
Amazon.com, Dvdempire.com, Moviegoods.com, Google.com, IMDb.com sitelerinden ise büyük film boy afişlerini indirmeniz de mümkün. 
 
GrieeX Programının Desteklediği Formatlar:
 
Video: MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB)
(Codec: DivX, XviD, MSMPEG4, ASP, H.264, AVC...) 
Audio: OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF 
 
GrieeX programının en güzel özelliği ise kişisel puanlar ile kendi sıralamalarınızı oluşturabilmenizdir. GrieeX üzerinden diskinizde bulunan filmleri, klasörler arasında dolaşmadan hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Excel üzerinde bulunan kayıtlı filmlerinizi bile GrieeX programı film dosyalarınızı arşivlemenize yardımcı olacak başarılı bir Windows uygulamasıdır. Film dosyaları ile sürekli uğraşan kişilerin seveceğini umduğum yazılım filmin adını, yönetmenini, gösterim tarihini, konusuna göre kategorize edebilir. Ayrıca film suresini, dilini, konusunu, aldığı oyu, oyuncularını ve IMDb resmini GrieeX yardımıyla ekleyebilirsiniz. 

NOT: Programdan faydalanabilmeniz için  bilgisayarınızda .NET Framework kurulu olması gerekmektedir.
 
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2.4
BOYUT
12.59 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,884
GELİŞTİRİCİ
Durmuş ALTIN
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.