Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSOffice 2016

reklam

Microsoft Ofis Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Yenilenmiş uygulamalarıyla harika bir ofis paketi!

Office 2016'nın önizleme aşamasındaki sürümü deneyerek Microsoft Office 2016 yıllardır pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılan ofis programı paketleri arasındaki yerini alıyor. 

Sunmuş olduğu yeni sürümüyle birlikte oldukça güzel göründüğünü söylemek mümkün. Her ne kadar Office 2013'ten çok büyük bir farka sahip olmasa da programın henüz beta aşamasında olduğunu ve bu nedenle tüm özelliklerinin tam olarak çalışmadığını belirtmemiz gerekiyor. 

Office 2016 sürümü ile gerçekleşen en büyük değişikliklerden biri ise Lync servisinin artık ş için Skype olarak adlandırılmış olmasıdır bu sayede Microsoft'un sahip olduğu Skype servisinin Office içerisine daha fazla entegresi sağlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlanıyor. Bütünleşik ofis programları deneyimi kazanan kullanıcılar Office 2016 programının yanında yardım seçeneklerinde de büyük bir değişim görebiliyor.

Office 2016 paketinin içerisinde PowerPoint, Outlook, Excel, Word ve diğer tüm ürünlerde varolan yeteneklerin geliştirilmesi ise unutulmamış. Özellikle müşteri analizi, rakip analizi gibi işlerde kullanılabilen ve önceki sürümlerde maalesef ek olarak satın alınan bazı araçlar bu sürümün de dahili olarak barındırdıkları arasında yerini alıyor. 

NOT: Office 2016 programını ücretsiz indirmek için Microsoft hesabınızla giriş yaparak Beta sürümünü deneyebilirsiniz. Office 2016'nın lisans kodu NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG olup konuyla ilgili sorunlarınızı yorum olarak bildirebileceğinizi unutmayın. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
16.0.3823.1005
BOYUT
3.57 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
24,830
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.