Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Hamachi

reklam

Birden Fazla Bilgisayara Aynı Anda Bağlanma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Hamachi programı sayesinde iki bilgisayar arasında güvenli bir bağlantı kurabilirsiniz. Oldukça kaliteli ve güvenilir olan yazılım yerel ağ bağlantılarınıza bağlanabilirsiniz. Hamachi programı sayesinde internet aracılığıyla birden fazla bilgisayara aynı anda bağlanabilirsiniz.

Değişik amaçlar için kullanabileceğiniz özel VPN yani Virtual Private Network uygulaması ile internet üzerinden evdeki yada işyerinizdeki bilgisayara bağlanabilirsiniz.

Ayrıca programın en çok kullanım alanı ise LAN üzerinden arkadaşlarınız ile oyun oynayabilmenizdir. Arkadaşlarınız ile bilgisayar arasında dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Hamachi’nin diğerlerinden ayrıldığı önemli özellikleri bulunmaktadır. Hamachi son zamanlarde popülerleşen programlardan biridir.

Arkadaşlarınız ile oyun oynamak için internet kafeye gitmenize artık gerek yok. Sadece diğer arkadaşlarınız ile internet üzerinden bağlantı kurun. Basit bir arayüze sahip olan program sadece profesyonellere değil amatör kullanıcılara da hitap etmektedir.

AES-256 şifreleme algoritmasını destekleyen program güvenilir ve ücretsizdir. Program içerisinde sohbet özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede paylaşım yaptığınız arkadaşınız ile sohbet edebilir konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Eğer sizde bu özelliklere sahip Hamachi programına sahip olmak istiyorsanız sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. 

Programın Tanıtım Videosunu İzleyerek Bağlantısı Hakkında Geniş Bir Bilgiye Sahip Olabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.0.296
BOYUT
4.1 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,798
GELİŞTİRİCİ
LogMeIn Inc.
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.