Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

HEX: Shards of Fate
Ücretsiz Online Kart Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

HEX: Shards of Fate, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış sürükleyici bir stratejiye sahiptir. Aksiyon ve strateji oyunlarını seven kullanıcıların bırakmak istemeyeceği bir oyun olup içerisinde Entrath'ın efsanevi dünyasını anlatmaktadır. Oyunda karanlık zindanlarda savaşıp mücadelelerin esnasında diğer oyunculara yeteneklerinizi göstermeniz gerekmektedir. 

Dijital kart koleksiyonu oyunu iki evrenin en iyi özelliklerini barındırıyor olup klasik kart oyunlarını yahut çevirimiçi rol yapma oyunlarını seven kullanıcıları memnun edecektir. Bireysel yeteneklere sahip Şampiyon'larla geliştirme yapmanıza imkan sağlayan oyun hem ekipman hemde nesneleri değerli taşlar kullanarak yetenekler elde edebilir. 

Kaliteli grafiklerin yer aldığı HEX: Shards of Fate oyununda animasyonlar ve efektler de sizin oyun deneyiminizi zenginleştirmeyi amaçlamıştır. İçerisinde çok sayıda zindanda sürükleyici tek oyunculu modlar bulunduran ve bunları keşfetmenize imkan sağlayan HEX: Shards of Fate oyunu teke tek karşılaşmalarda yeteneklerinizi sınamanıza ve stratejinizi geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla kart ticareti yapabilmeniz de mümkün. 

Fantastik bir altyapıya sahip olan HEX: Shards of Fate oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. PVP ve PVE modlarını bulunduran oyunda diğer oyuncuların kart desteleriyle kendi kart destenizi çarpıştırmanız da mümkün. Etkileyici bir kart oyunu olup bu tarzda oyun severleri mutlu edecek düzeyde olduğundan dolayı denemenizi öneriyorum. 

HEX: Shards of Fate Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® XP/Windows® Vista/Windows® 7/Windows® 8 (güncel hizmet paketi) 
İşlemci: Intel Core i3-2120 CPU 3.30GHz 
Bellek: 2 GB RAM 
Ekran Kartı: 1 GB DirectX 9.0c compatible video card 
DirectX: Sürüm 9.0c 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,918
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.