Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS

ilivid Download Manager
Dosya İndirme Yöneticisi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Dosya indirme menejeri olduğunu söyleyebiliriz. Program dosya paylaşım sitelerinde bulunan dosyaların indirilmesini organize etmenize imkan sağlamaktadır. 

Ufak bir program olup gayet sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Özellikle kullanıcıların video dosyaları indirirken yardımcısı oluyor. Video dosyalarınızı indirirken dosyaların henüz indirilme aşamasında iken izletebilmesi gibi oldukça faydası bir özelliği de bünyesinde barındırmaktadır. Bunun için ise içerisinde dahili bir medya oynatıcı bulunduruyor. Hemen hemen hepimizin bildiği VLC Media Player adlı program ile işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. 

ilivid Download Manager  programının desteklediği formatlar:
MPEG (ES,PS,TS,PVA,MP3),AVI,ASF / WMV / WMA,MP4 / MOV / 3GP,OGG / OGM / Annodex,Matroska (MKV),Real,WAV (incuding DTS),Raw Audio: DTS, AAC, AC3/A52,Raw DV,FLAC,FLV (Flash),MXF,Nut,Standard MIDI / SMF,Creative™ Voice.

Sonuç olarak internet üzerinde gezdiğiniz ve taradığınız dosya indirme sitelerindeki dosya linklerini eklentiler sayesinde otomatik olarak tarayabilir ve indirmeye başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.3.0.1672
BOYUT
1.68 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,732
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.