Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Dr. Driving

reklam

iOS İçin Gerçekçi Araba Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Dr. Driving, İOS işletim sistemli olan telefon ve tabletler için hazırlanmış oldukça kaliteli bir araba oyunudur. İçerisinde bulunan 13 farklı araç bulunmakta bunlar arasında dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Bunun dışında arabayı hızlı sürerek ve kazanabildiğiniz paraları kazanmak için çabalamalısınız. Kazanmış olduğunuz paralar ile istediğiniz araçları onarabilir dilerseniz yeni bir araç edinebilirsiniz.

İçerisinde 13 farklı araç seçeneği bulunmaktadır.
Gaz pedalı, fren pedalı ile özellikler ile gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.
 
Dr. Driving oyunu ile hızlı yarışmanın keyfini çıkartın. En hızlı ve en heyecan verici 3D yarış eylemi bugün sokakta yakmak için alkışlanan 3D yarış oyunu sokaklarda devralacak gibi. Hızlı yarış oyunu seven İOS kullanıcıları için yeni bir deneyim oluşturmaya geliyor. 
 
Eğer sizde hızlı bir araba yarışında yerinizi almak istiyorsanız Dr. Driving oyununu mutlaka denemelisiniz. Kaliteli grafikler ve kazar esnasında çıkan gerçekçi sesler ile bir hayli ilgi görmüş bir oyun.
 

 Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.03
BOYUT
27.63 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,196
GELİŞTİRİCİ
By SUD Inc.
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.