Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

hepfly Uçak Bileti

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

hepfly Uçak Bileti ile en uygun uçak biletlerini aramaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış hepfly Uçak Bileti uygulamasıyla dünya havayollarını en uygun fiyata bulabilirsiniz. Uçak rezervasyonu yapabilir ucuz bilet alma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Tüm havayollarını tek bir ekranda görüntülemenize imkan sağlayan uygulama en uygun uçak biletlerinden haberdar olmanıza imkan sağlıyor. Ayrıca almak istediğiniz bileti 3D ile güvenli bir şekilde ödemesini yapabilirsiniz. 9 taksit seçeneği sayesinde kolay bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

Uçak biletlerinizin sorgusunu yapabilir en uygun biletleri farklı havayollarından alabilirsiniz. Direkt, aktarmalı, ekonomik bilet gibi birçok bilet alabilir. Rezerve edebilir, yahut uçuşlarınızı iptal edebilirsiniz. 

Uygun uçak bileti bulabileceğiniz sistemde yapılan kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanıcı dostu başarılı bir arayüze sahip olmasıyla özel bilgi gerektirmez. İlermeli bir arayüze sahip olan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Online bilet avantajlarını tek bir ekranda listeleyebilirsiniz. 

Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Thy, Sunexpress, Anadolu Jet, Bora Jet olmak üzere neredeyse dünya üzerindeki tüm havayollarına uygun bilet alımı yapmak için kullanabilirsiniz. Eğer sizde iPhone ve iPad cihazınız üzerinden uygun uçak bileti satın almak istiyorsanız güvenilir olan hepfly uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.5.4
BOYUT
23.7 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,376
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.