Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

iTunes

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce
Müzik ve video kliplerini dinlerken izlerken keyif alacağınız bir program olan iTunes Apple tarafından geliştirilmiştir. Ücretsiz olarak müzik ve video kliplerinizi oynatabilirsiniz. Programı bilgisayarınızı yükledikten kısa bir süre içinde açılacaktır. Program açıldığı zaman çalıştır ve kabul ediyorum butonlarına basıp eğlencenin tadına varabilirsiniz.

İTunes sayesinde cd'den mp3'e çevirebilir aynı zamanda internet radyolarını dinleme keyfine varabilirsiniz. iTunes ile müzik dinlemenin video klipleri izlemenin keyfini veren iTunes yaşamı kolaylaştırıyor.iTunes Match ile 25 bin şarkı depolayabilirsiniz. Sizlere sınırsız keyfi veren iTunes artık sizlere HD film ve video oynatma desteği eklendi.
 
iTunes'in ''iMix" özelliği sayesinde,çalma listenizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilir ve diğer kullanıcıların listenize verdiği puanları görebilirsiniz.Aynı şekilde sizde başkasının çalma listesini görebilir ve puanlandırma yapabilirsiniz. Böylece yeni müzikler keşfedersiniz.
 
iTunes ile şarkıları karışık çalabilir,düzenleyebilir,yeni şarkı ekleyebilir ve silebilirsiniz. Müzik CD'leribizin kalitesini düşürmeden boyutunu yarıya indirerek iPod'unuza aktarabilirsiniz. Ücretsiz şarkıları indirebilirsiniz.Şarkıları satın almadan önce dinleyebilir ve kısa örneklerini saklayabilirsiniz.
Radyo dinlemek istiyorsanız programdan Radio'ya tıklayıp dinlemek istediğiniz müzik türünü seçerek dilediğiniz tarza müzikleri dinleyebilirsiniz. iPhone'unuza da bedava radyo kanallarından istediğinizi yükleyip dinleyebilirsiniz. 
Dizi izlemek istiyorsanız TV Shows'a tıklayarak televizyondaki yerli ve yabancı tüm dizileri indirebilirsiniz.
 
Movies ise bilgisayarınızaki yüklü videoları gösterir.
Music bilgisayarınızaki yüklü müzikleri gösterir.
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
11.0
BOYUT
84.72 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
20,037
GELİŞTİRİCİ
Apple
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.