King of Thieves

King of Thieves

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 10 için Çok Oyunculu Platform Oyunu

King of Thieves oyununda cevherleri ve altınları toplayarak hırsızların kralı olmak için çabalamanız gerekiyor. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz King of Thieves oyunu kısa zaman içerisinde bağımlılık yapacak türde olup kaliteli bir yapıya sahiptir. 

Ünlü yapımcı mobil dışında Windows platformunda da oyunu bizlere sunuyor. Şekelerme canavarı olan Om Nom'un macerasını konu alan King of Thieves oyununda PvP çok oyunculu oyununda tuzakları atlatarak diğer oyuncuların altın ve cevherlerini çalıyoruz. Oyun içerisindeki amacımız dünyanın en zengin hırsızı olabilmek. Hırsızların kralı ünvanına öyle sahip olmak her yiğidin harcı değil tabi. 

King of Thieves oyununda hırsızlığı yaparken çok sayıda düşmanımız oluyor. Kurulan tuzakların sayısının bir hayli fazla olduğu King of Thieves oyununda daha kötüsü ise altınları ele geçirdiğiniz zaman elinizden kaçırabiliyorsunuz. Savunma tarafında tuzaklarınızı tek başınıza mücadele verebildiğiniz gibi oncalar oluşturup savunma yapmanız da mümkün hale geliyor. 

Windows kullanıcılarının seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup aksiyon öğesini de içerisinde bulundurmasıyla ön plana çıkıyor. Eğer sizde platform oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız King of Thieves'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Puzzle
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
2,459
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?