Kripto Video Protector Media Player

Kripto Video Protector Media Player

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Video Şifreleme Altyazı indirme Türkçe Dublaj Yapma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Kripto Video Protector & Media Player programı sayesinde videolarınızı şifre aracılığıyla kolay bir şekilde koruyabilirsiniz. Farklı medya türlerini oynatmanıza imkan sağlayan başarılı bir program olup hem videolarınızı şifrelemenize olanak sağlıyor hemde iyi bir medya oynatıcı özelliğine sahip oluyor. PPMF formatında şifre korumalı video dosyaları oluşturmanıza ve bu formattaki dosyaları oynatmanıza imkan sağlayan Kripto Video Protector & Media Player programı iyi bir hizmet sunuyor. 

AES-256 yöntemiyle videolarınızı şifreleyerek saklamanıza imkan sağlayan Kripto Video Protector & Media Player programı sayesinde bu dosyalarınızda herhangi bir veri kaybı yaşamıyorsunuz. İstediğiniz zaman şifresini girerek PPMF dosyaları eski orjinal haline geri getirebiliyorsunuz. PPMF yani şifre korumalı medya dosyaları oluşturduğunuz zaman içeriği hakkında bilgi edinilemez olup orjinal dosya ismini kimse değiştiremez. 

PPMF dosyasındaki tüm veriler şifrelenmektedir. Video poster resmi, medya tanımlayıcı etkiletler, kodek bilgileri, video içeriğinden alınmış resimler ve altyazılar dahil birçok şey şifrelenir. 

Dilerseniz PPMF dosyasının poster resmi gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Sanki klasör içerisinde resim dosyalarının önizlemesini görüntülüyor gibi. Şifrelemiş olduğunuz dosyalara puan verebilir, medya tanıtıcı anahtar kelimeler ekleyebilirsiniz. Video resimlerinden yada video oynatırken resim çekebilirsiniz. Bu videolara alt yazı eklemeniz de mümkün. 

İçerisinde yer alan medya oynatıcı özelliği sayesinde kodek kurmanıza gerek kalmadan bütün medya dosyalarını oynatabilirsiniz. HEVC x265 12-bit ile kodlanmış videoları dahil edebilirsiniz. Altyazı metin kodlamasını otomatik olarak algılayan Kripto Video Protector & Media Player programıyla özel hiçbir ayar yapmanıza da gerek yoktur. 

Kripto Video Protector & Media Player programı ile Türkçe dublaj da yapabilirsiniz. Altyazılardan Türkçe dublaj özelliğini kullanarak Türkçe altyazılı filmleri TTS kullanarak bilgisayara seslendirip filmleri Türkçe dublaj olarak izlemeniz de mümkün.

Yabancı dizi ve filmlerin altyazısını da otomatik olarak indirebilirsiniz. Altyazılar dosya parmak izine göre yahut dosya ismine göre aratılabilir. Dizilerin bölüm ve sezon numaraları dosyadan otomatik olarak algılanmaktadır. Buna göre bir arama yaparak altyazı indirebilirsiniz. 

Ayrıca altyazıları senkronize de edebilirsiniz. Senkronize olmayan altyazılar zaman ve FPS hız atarlamasını yaparak film yahut diziyle uyumlu hale getirebilirsiniz. Kripto Video Protector & Media Player programı ile PPMF kopya bulucu özelliğini kullanarak aynı olan dosyaları bulup silerek diskinizden yer açabilirsiniz. 

Kripto Video Protector & Media Player programının sahip olduğu temel özellikler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak bunun ticari boyutu için lisanslamanız gerekmektedir. Geniş özelliklere sahip Türkçe destekli başarılı bir video şifreleme, altyazı indirme, medya oynatma, kopya dosya silme programıdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Multimedya
VERSIYON
2.4.9
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,512
HEMEN İNDİR (23.84 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?