Logitech G930 Kablosuz Kulaklık Driver

Logitech G930 Kablosuz Kulaklık Driver

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Logitech G930 Kablosuz Kulaklık Sürücüsü

Logitech Gaming Software ile Windows bilgisayarınızda kulaklığınızı sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Logitech markalı kulaklık sahiplerinin ihtiyacı olan bir driver olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Logitech G930 markalı kablosuz kulaklığınızı çalıştırmak için sisteminizde gerekli olan sürücü çözümüdür. 

Dolby Surround desteği sayesinde filmlerde ve oyunlarda çevresel ses deneyimi yaşatan Logitech G930 7.1 kulaklığını bilgisayarınıza taktığınızda hemen çalıştırmanız mümkün olmuyor. Ancak Logitech G930 Sürücüsünü yükleyerek kulaklığınızı sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyorsunuz. Windows 10 işletim sisteminden önceki işletim sistemlerinde ise kulaklığınızı bu sürücüye yüklemeden çalıştıramıyorsunuz. Aldığınız kulaklığınızın surround özelliğini aktif etmenize imkan sağlar. 

Aynı zamanda kullandığınız bu yazılım aracılığıyla G fonksiyon tuşlarını yapılandırmanız mümkün olup bu tuşlara farklı fonksiyonlar atamanıza olanak sağlamaktadır. İçerisinde yer alan gelişmiş ekolayzır ile daha ince ayarları da Logitech G930 Sürücüsü ile yapmanız mümkün. Eğer sizde kablosuz kulaklığınızı aktif etmek bununla birlikte bazı ayarlarını değiştirmek istiyorsanız indirme işlemini sitemizden güvenli bir şekilde başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
6.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,296
HEMEN İNDİR (9.51 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?