Enigmatis 3

Enigmatis 3

Son Güncelleme: 6 yıl önce

MAC için Gizemli Bulmaca Oyunu

Enigmatis 3, OS X işletim sistemine sahip Mac bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden fantastik objeleri bulup gizemi çözmeye çalıştığımız bu oyunda eğlence garanti.

Oyunumuzda Karkhala'nın büyük sırlarını ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bunun için fantastik nesneleri toplayıp oluşan sırrı ortadan kaldırmaya çalışacağız. Tabi bu nesneler saklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bunun için öncelikle oyunda saklanmış nesneleri bulmayı hedeflemek gerekiyor ve bu oldukça zor bir iş olarak gizemli oyunumuza gizem katıyor. Bu yüzden oldukça konsantre isteyen bir oyun.

Heyecan dolu bu adımlarda çözülmeyi bekleyen birçok bulmaca ve puzzle sizleri bekliyor. Gerektiği yerde ürküten ve bazen de heyecan verecek olan Enigmatis 3, kendin has ve özel bir dünyaya sahip. Oyun dağlarda geçtiğinden dolayı oldukça keyif alacağınızdan eminim. Efsanevi olayların gerçekleştiği bu oyunu sakın kaçırmayın. 

Oyunun başlıca özelliklerine gelecek olursak içerisinde 25 farlı bulmaca, onlarca zorlu görev, 43 fantastik nesne, çözülmeyi bekleyen onlarca sır ve ücretsiz olmasıdır. Enigmatis 3 oyununu OS X işletim sistemine sahip Mac bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyunlar
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Mac OS
İNDİRİLME
2,682
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?