Office for Mac 2016 indir
Office for Mac 2016

Office for Mac 2016 indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Mac için Microsoft Ofis Programları

Microsoft tarafından hazırlanmış olan Office for Mac 2016 programı Mac kullanıcıları için hazırlanmış kapsamlı ve modern bir programdır. Bir önceki versiyonuna göre değişiklikler bulunduran Office for Mac programı daha şık bir arayüze kavuşturulmuş olupilk giriş yaptığımız zaman devrimsel olarak olmasa bile önemli değişikliklerin yapıldığını hemen görüyoruz. 

Klavye kısayollarını aynı şekilde kullanmaya devam edebildiğimiz Office for Mac programı çapraz platform desteğiyle geliyor. Bu özellikleri sayesinde işlem hızını kayde değer bir şekilde yükselten Office for Mac programı daha verimli bir çalışma ortamına kavuşmanıza imkan sağlıyor. İçerisinde profesyonel amaçlara yönelik kullanabileceğiniz şık ve kapsamlı bir metin editörünün yer aldığı Office for Mac programıdnda Word, Excel, OneNote, PowerPoint ve Outlook mail kutularınızı yönetmeniz için pratik bir istemci bulunmaktadır. 

Ayrıca bulut desteği sayesinde dökümanlarınıza ve belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanıza imkan sağlayan Office for Mac programı ofisinizde kullanabileceğiniz işlevsel bir pakettir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar ve Yönetim
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Mac OS
İNDİRİLME
5,816
HEMEN İNDİR (134.89 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
sponsorlu reklamlar

BENZER UYGULAMALAR