Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

MediaDrug
Müzik İndirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

MediaDrug, çevrimiçi şarkıları dinleyebileceğiniz ve mp3 formatında bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Program sayesinde dilediğiniz sanatçı ve şarkısını hemen bulur ve seçtiğiniz sanatçının albümlerini ve şarkılarını dinleyebilir dilerseniz seçtiğiniz şarkıyı yada tüm albümü tek tıklamayla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca çalma listenize eklemek istediğiniz şarkıları bilgisayarınıza indirmedende çevrimiçi olarak dinleme seçeneğine sahipsiniz.

Oldukça kolay arayüze sahip programla çalma listelerinizi oluşturmakta çok kolaydır. Programın ana penceresinin sol tarafında yer alan arama sonuçlarını sağ tarafta yer alan çalma listesi üzerine sürükleyerek çalma listelerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızdaki müziklerinizide çalma listesine ekleyerek birleştirebilirsiniz.

MediaDrug, ile ekolayzır ayarlarını yapılandırabilir ve medya oynatıcısı sayesinde çalma listelerinizde yer alan müzikleri oynatmayı seçebilir yada medya oynatıcının hemen sağ alt bölümünde yer alan "Add to playlist" ve "Download song" butonları yardımıyla dinlemekte olduğunuz şarkıları çalma listenize ekleyebilir veya mp3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu programı denemek için sisteminize hemen yükleyiniz.

Not: Programı kurulum esnasında sizlere  üçüncü parti uygulamaların kurulumlarıyla ilgili teklifler önerilmektedir. Bu yüzden kurulum esnasında karşınıza gelecek adımları okuyup dikkat etmenizi öneriyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.4
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
6,076
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.