Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Microsoft Zune
Microsoft Müzik Oynatma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Microsoft Zune programı temel olarak Microsoft'un apple IPOD türüne karşı geliştirilmiş. Zuna isimli taşınabilir müzik aygıtı ile sisteminiz arasındaki iletişimini ve dosya senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz. 

Videolarınızı, resimlerinizi ve parçalarınızı kullanmanıza imkan sağlayan Microsoft Zune programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Microsoft Zune programı dosyalarınıza ait bilgileri düzenlemenize ve çalma listeleri oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda Windows Media Player listesinde bulunan bilgileri de Zune içine de aktarabiliyorsunuz. Yüksek kalitede ses ve video deneyimi yaşamanıza imkan sağlayan Microsoft Zune programı sosyal özellikleriyle başarılı bir medya yönetim hizmetidir. 

Sevdiğiniz sanatçılarla medya koleksiyonlarını sınırsız sayıda oluşturmanıza imkan sağlayan Microsoft Zune programıyla müzik kanallarına ulaşabilirsiniz. Metro ve modern bir arayüze sahip olan Microsoft Zune programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.8.2345.0
BOYUT
100.77 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,408
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.