Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Npackd
Kurulum ve Yazılım Yönetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Npackd programı sayesinde bilgisayarınızdaki programları kolay bir şekilde kurabilir ve kaldırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Npackd programı ile diğer programları kolayca bulabilir ve yönetebilirsiniz. 

Son derece anlaşılır ve açıklayıcı bir arayüzle karşımıza çıkan Npackd programı hızlı çalışan fonksiyonları ile ön plana çıkıyor. Bilgisayarınıza kurmak ve kaldırmak istediğiniz program hususunda olabildiğince rahatlığa kavuşacağınıza inanıyorum. 

Npackd programının arayüzünde bulunan uygulama aracı sayesinde bilgisayarınıza kurmak istediğiniz programlara hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün. Varolan program sürümlerinin her zaman güncel olması nedeniyle indirme sitelerini aramak gibi zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. 

Kendi bünyesinde 900 programlık depo bulunduruyor. Bu nedenle kendi kişisel depolama birimlerinizde barındıracağınız program kurulumlarını da kullanabilmektedir. Gizlilik ve güvenlik açısından düşünen kullanıcıların gerçekten seveceği başarılı bir program. Eğer sizde bilgisayarınızda bulunan program ve yazılımları yönetmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Npackd'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.20.5
BOYUT
7.17 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,943
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.