Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

PhotoStage Slideshow Producer

reklam

Slayt Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisyarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan PhotoStage Slideshow Producer programı sayesinde elinizde bulunan fotoğraflardan slideshow oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup basit bir arayüze sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede bilgisayar deneyimi olmayan kullanıcılar bile zorlanmıyor. 

İçerisinde çeşitli efektlerin yer aldığı PhotoStage Slideshow Producer programı resimlere yakınlık, kısaltma ve kesme efektleri eklemenize izin vermektedir. Hazırlamış olduğunuz videoları kolaylıkla diğer cihazlarda izleyebiliyorsunuz. iPod, Dvd gibi cihazlarda hatasız çalışabilen PhotoStage Slideshow Producer programı ek olarak verilmiş textleri videolarınızda kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Slideshowlarınıza müzik ekleyerek onların sessiz kalmasının önüne geçebilirsiniz. 

Sevdiğiniz fotoğraflardan slayt şov hazırlayıp sevdiğiniz müzikleri eklemek istiyorsanız PhotoStage Slideshow Producer programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

PhotoStage Slideshow Producer programının desteklediği dosya formatları:
Resim: bmp, gif, jpg, jif, jiff, jpeg, exif, png, tif, tiff, psd, tga, pcx, jp2, wmf, ico

Ses :wav, mp3, mp2, mpga, m4a, ogg, avi, mid, flac, aac, wma, dct, au, aiff, ogg, raw, msv, dvf, vox, cda, atrac, gsm, dss, sri, shn, dss, msv, wmv

Video:avi, mpeg, wmv, divX, Xvid, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mp4, mov, asf, vob, ogm, .3gp, H.264, RM

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.30
BOYUT
5.27 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,190
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.