PhotoStage Slideshow Producer

PhotoStage Slideshow Producer

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Slayt Hazırlama Programı

Windows işletim sistemli bilgisyarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan PhotoStage Slideshow Producer programı sayesinde elinizde bulunan fotoğraflardan slideshow oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup basit bir arayüze sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede bilgisayar deneyimi olmayan kullanıcılar bile zorlanmıyor. 

İçerisinde çeşitli efektlerin yer aldığı PhotoStage Slideshow Producer programı resimlere yakınlık, kısaltma ve kesme efektleri eklemenize izin vermektedir. Hazırlamış olduğunuz videoları kolaylıkla diğer cihazlarda izleyebiliyorsunuz. iPod, Dvd gibi cihazlarda hatasız çalışabilen PhotoStage Slideshow Producer programı ek olarak verilmiş textleri videolarınızda kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Slideshowlarınıza müzik ekleyerek onların sessiz kalmasının önüne geçebilirsiniz. 

Sevdiğiniz fotoğraflardan slayt şov hazırlayıp sevdiğiniz müzikleri eklemek istiyorsanız PhotoStage Slideshow Producer programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

PhotoStage Slideshow Producer programının desteklediği dosya formatları:
Resim: bmp, gif, jpg, jif, jiff, jpeg, exif, png, tif, tiff, psd, tga, pcx, jp2, wmf, ico

Ses :wav, mp3, mp2, mpga, m4a, ogg, avi, mid, flac, aac, wma, dct, au, aiff, ogg, raw, msv, dvf, vox, cda, atrac, gsm, dss, sri, shn, dss, msv, wmv

Video:avi, mpeg, wmv, divX, Xvid, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mp4, mov, asf, vob, ogm, .3gp, H.264, RM

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses/Görüntü Düzenleyiciler
VERSIYON
3.30
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,047
HEMEN İNDİR (5.27 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?