Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PingPlotter Pro
Trafik İzleme Ve Sorun Giderme Aracı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış PingPlotter Pro programı sayesinde hafif ağ sorunlarınızı kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup ağ bağlantınızı izlemenize imkan sağlamaktadır. Belirlemiş olduğunuz internet sitelerini belirli zaman aralıklarında pinglemenize yardımcı olmaktadır. 

Aynı zamanda PingPlotter Pro programı grafiksel olarak sizlere bilgi de sunmaktadır. Program ağınızda sorunu görüntülemenize yardımcı olmaktadır. Ağ sorunlarını düzeltmek için neler yapacağınızın üzerinde hızlı bir şekilde yoğunlaşmanız da mümkün. 

Pro, Standart ve Freeware gibi 3 farklı sürüm bulunan program işini iyi bir şekilde gerçekleştirebiliyor. İşini kusursuzca gerçekleştirebilen PingPlotter Pro programı sanal saldırıları ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. Program içerisinde yer alan Start düğmesine ağınızı test ederek paket tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak bir zaman çizelgesi görünümü güncelleştirme il görüntülenmektedir. Eğer sizde kullanışlı bir ağ yönetim aracına gerek duyuyorsanız PingPlotter Pro programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.0.7
BOYUT
12.18 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,744
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.