PingPlotter Pro

PingPlotter Pro indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Trafik İzleme Ve Sorun Giderme Aracı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış PingPlotter Pro programı sayesinde hafif ağ sorunlarınızı kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup ağ bağlantınızı izlemenize imkan sağlamaktadır. Belirlemiş olduğunuz internet sitelerini belirli zaman aralıklarında pinglemenize yardımcı olmaktadır. 

Aynı zamanda PingPlotter Pro programı grafiksel olarak sizlere bilgi de sunmaktadır. Program ağınızda sorunu görüntülemenize yardımcı olmaktadır. Ağ sorunlarını düzeltmek için neler yapacağınızın üzerinde hızlı bir şekilde yoğunlaşmanız da mümkün. 

Pro, Standart ve Freeware gibi 3 farklı sürüm bulunan program işini iyi bir şekilde gerçekleştirebiliyor. İşini kusursuzca gerçekleştirebilen PingPlotter Pro programı sanal saldırıları ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. Program içerisinde yer alan Start düğmesine ağınızı test ederek paket tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak bir zaman çizelgesi görünümü güncelleştirme il görüntülenmektedir. Eğer sizde kullanışlı bir ağ yönetim aracına gerek duyuyorsanız PingPlotter Pro programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli Araçlar
VERSIYON
5.0.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,218
HEMEN İNDİR (12.18 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?