Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PingPlotter Standart
Ağ Sorunları Giderme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış PingPlotter Standart programı sayesinde bilgisayarınızdaki yavaş web performans kaynağını belirleyebilirsiniz. Grafiksel bir program olup istatisktiksel temsillerini takip edebilirsiniz. 

Ağ bağlantılarını görüntülemek için oluşabilecek olası sorunları tespit etmeniz için tasarlanmış başarılı bir yazılımdır. Hiçbir özel bilgisayar becerisi gerektirmez. PNG, BMP ve GIF formatında bu verileri kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Ağınızda belirtilen sorunlar için uyarılar gösterebilmektedir.

İnternet bağlantısı ve e-posta ayarlarını değiştirmek verileri depolamak için otomatik tasarruf modunu etkinleştirebilirsiniz. Grafik görünümünü özelleştirmek için gelişmiş ayarlar bulundurmaktadır. Kolay ve verimli bir şekilde ağ bağlantılarını izlemek için yardımcı olacak PingPlotter Standart  programı istikrarlı bir hizmettir.

Eğer sizde ağ sorunlarını gidermek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız PingPlotter Standart programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.0.7
BOYUT
12.18 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,967
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.