PingPlotter Standart

PingPlotter Standart

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ağ Sorunları Giderme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış PingPlotter Standart programı sayesinde bilgisayarınızdaki yavaş web performans kaynağını belirleyebilirsiniz. Grafiksel bir program olup istatisktiksel temsillerini takip edebilirsiniz. 

Ağ bağlantılarını görüntülemek için oluşabilecek olası sorunları tespit etmeniz için tasarlanmış başarılı bir yazılımdır. Hiçbir özel bilgisayar becerisi gerektirmez. PNG, BMP ve GIF formatında bu verileri kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Ağınızda belirtilen sorunlar için uyarılar gösterebilmektedir.

İnternet bağlantısı ve e-posta ayarlarını değiştirmek verileri depolamak için otomatik tasarruf modunu etkinleştirebilirsiniz. Grafik görünümünü özelleştirmek için gelişmiş ayarlar bulundurmaktadır. Kolay ve verimli bir şekilde ağ bağlantılarını izlemek için yardımcı olacak PingPlotter Standart  programı istikrarlı bir hizmettir.

Eğer sizde ağ sorunlarını gidermek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız PingPlotter Standart programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli Araçlar
VERSIYON
5.0.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,208
HEMEN İNDİR (12.18 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?