Responding Heads

Responding Heads

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Responding Heads  programı sesle komut alıp sesle yanıt vermektedir. Programın sahip olduğu yapay zeka sayesinde sizin işlerinizin büyük bir kısmını üstelenebilirler. 

Günümüz işletim sistemleri bunlarla oldukça uzak tabi şimdilik ilerde neler olur bilinmez. Şuan bu özelliklerin bazılarını Windows üzerinden kullanabiliyorsunuz. Sesle komut özelliği sayesinde Windows'u sesle yönetebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup kullanım açısından oldukça kolaydır. Basit ayarların ardından yazılımlarınızı sesle çalıştırmanıza, kapatmanız ve internette gezinmeniz mümkün.

Türkçe dil desteği bulundurmaması programın büyük bir eksikliği ancak İngilizce bilen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir programdır. Open Site diyerek internet tarayıcısını çalıştırmanız da mümkün. Bu tarz basit işleri kolay bir şekilde yapmanıza imkan sağlayan Responding Heads programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli Araçlar
VERSIYON
4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,020
HEMEN İNDİR (50.02 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?