Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Responding Heads
Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Responding Heads  programı sesle komut alıp sesle yanıt vermektedir. Programın sahip olduğu yapay zeka sayesinde sizin işlerinizin büyük bir kısmını üstelenebilirler. 

Günümüz işletim sistemleri bunlarla oldukça uzak tabi şimdilik ilerde neler olur bilinmez. Şuan bu özelliklerin bazılarını Windows üzerinden kullanabiliyorsunuz. Sesle komut özelliği sayesinde Windows'u sesle yönetebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup kullanım açısından oldukça kolaydır. Basit ayarların ardından yazılımlarınızı sesle çalıştırmanıza, kapatmanız ve internette gezinmeniz mümkün.

Türkçe dil desteği bulundurmaması programın büyük bir eksikliği ancak İngilizce bilen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir programdır. Open Site diyerek internet tarayıcısını çalıştırmanız da mümkün. Bu tarz basit işleri kolay bir şekilde yapmanıza imkan sağlayan Responding Heads programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.0
BOYUT
50.02 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,988
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.