Smarty Uninstaller Pro

Smarty Uninstaller Pro indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Program Kaldırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Smarty Uninstaller Pro programı sayesinde sisteminzide bulunan yazılımları kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. 

Standart Program Ekle/Kaldır menüsünden kaldırdığınız bazı programlar ne yazık ki geride kısayollarını, dosyalarını yahut kayıt defterlerini bırakmaktadır. Sisteminizi şişiren sildiğinizi sandığınız bu programları tamamen ortadan kaldırmanız için hazırlanmış Smarty Uninstaller Pro programı aynı zamanda Windows'un bıraktığı tüm kayıtları temizleyebiliyor. Bu sayede sisteminiz eskisine nazaran bir nebze de olsa hızlanacaktır. 

Silmek istediğiniz programları sürükle bırak yöntemiyle seçebildiğiniz gibi program içerisinde seçmeniz de mümkün. Modern ve şık bir arayüze sahip olan Smarty Uninstaller Pro programı geçersiz yükleme işlemlerini otomatik oalrak bulmaktadır. Yükleme işlemi yarıda kalmış olan programları dahi bulup ortadan kaldırabiliyor. 

Türkçe dil desteğine saip olan Smarty Uninstaller Pro programı içerisinde bulundurmuş olduğu özellikler sayesinde iyi bir derin temizlik yapmaktadır. Aynı anda birden çok programı silmenize imkan sağlamaktadır. Windows'un standart Program Ekle/Kaldır'dan daha hızlı çalışabilen Smarty Uninstaller Pro programını Windows bilgisayarınızda güvenle kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Program Kaldırıcılar
VERSIYON
4.4.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,273
HEMEN İNDİR (6.45 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?